Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaO firmie

O firmie

 • Firma Prywatna „ZAWOREK”, została powołana do życia i zarejestrowana w marcu 1991 r. Obecnie świadczymy usługi na terenie Olsztyna i okolic.

  Głównym przedmiotem prowadzonej działalności gospodarczej jest kompleksowe wykonywanie sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych oraz deszczowych dla potrzeb budynków mieszkalnych i niemieszkalnych.  Zajmujemy się również wykonywaniem instalacji sanitarnych wewnątrz budynków, a także instalacjami związanymi z techniką grzewczą. W ramach swojej oferty usługowej poza wykonawstwem wymienionych prac sanitarnych, firma świadczy jeszcze usługi consultingowe z zakresu branży sanitarnej, zajmuje się wynajmem sprzętu do robót ziemnych – koparki oraz transportem drogowym towarów.

  Oferta usługowa firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, firm deweloperskich, jak i do firm wykonawstwa budowlanego.

  Misja firmy:

  Budowanie konkurencyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmy, której zadaniem jest kompleksowa realizacja usług budowlanych w zakresie branży sanitarnej.

  Główne cele firmy;

  1. Wykonywanie usług najwyższej jakości,
  2. Prowadzenie prac z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz nowoczesnego sprzętu,
  3. Ciągłe zwiększanie kwalifikacji i umiejętności pracowników,
  4. Bezpieczeństwo naszych pracowników, a także osób trzecich znajdujących się na placu budowy,
  5. Minimalny wpływ na środowisko naturalne.